Tulge ja tähistame koos  kevade saabumist ning emadepäeva erilisel kontserdil, kus astub lavale noor ja andekas akordionist Maimu Jõgeda. See sündmus toob kokku perekonna, muusika ja rõõmu kevadele omase helgusega. Emadepäev Käesalus saab alguse kell 12.00  kui külastajad saavad avastada värskelt avatud maalinäitust Käesalu Kunstikeskuses ja kevadist atmosfääri kontserdipaigas. Kell 13:00 võlub kuulajaid oma unikaalse akordioni mängustiiliga akordionist Maimu Jõgeda, tuues esile kevade õrna ilu ja emadepäeva südamlikkuse läbi oma muusika

Emadepäeva kontserdil kuulete Maimu omaloomingut ning sekka ka tema seadeid eesti pärimusmuusikast. Kontserdil kõlavad pärimuslaulud annavad kõigile võimaluse kaasa laulda ja õppida uusi pärimuslikke laule, mida oma lastele hällilauluks laulda. 

Emadepäev Käesalus on ideaalne kingitus emadele, kes hindavad muusikat ja armastavad kevadet.

 

Maimu Jõgeda on Võrumaa juurtega muusik, helilooja ja arražeerija, kelle suureks huviks ja inspiratsiooniallikaks on pärimusmuusika. Ühel hetkel hakkas temas helisema tema oma pärimus, mis praeguseks lausa kahe plaadi kuju saanud. Maimu Jõgeda debüütalbum “Pühendus” nägi ilmavalgust aastal 2017 ning mais 2020 avaldas ta teise albumi “Millestki, mis…” (“The one about…”), kus kohtub Maimu omalooming eesti torupillilugudega ning põimub kõrvupaitavaks tervikuks. Akordionist lõpetas Sibeliuse akadeemia olles teise eestlasena osa magistriprogrammist Nordic Master in Folk Music (Põhjamaade Pärimusmuusika magister). Maimu on olnud nomineeritud aastatel 2018 ja 2020 Eesti Pärimusmuusika auhindadel parima uusfolk artisti kategoorias. Viimased viis aastat on ta elanud Põhjamaades, mis ka tema uues muusikas kuulda annab. Uut plaati, kus on kuulda nii Rootsi, Soome, Taani kui Norra pärimusmuusikast inspireeritud omaloomingulist muusikat, on oodata 2024. aasta talve alguseks. Rahvusvahelise karjääriga muusik loob muusikat siiralt ning annab seda oskuslikult oma kontsertidel edasi.

Pileti hind täiskasvanule:  12,00 €
Pilet lapsele alates 14a 6,00 €
Osta pilet meile kirjutades, või Piletkeskusest

Pileti hinnas on: Kunstikeskuse näituse külastus ja kontsert ja tass kuuma jooki. Lapsed kuni 13 a (kaasa arvatud) on tasuta. Kohapeal avatud kodukohvik.
Broneeri oma seltskonnale laud: minna@kakuke.eu

Keskus ja kodukohvik avatud kell 12.00 

Kontsert algab 13.00

Koduleht: http://maimumusic.com 
Facebook ja Instagram @maimumusic 
Youtube: https://www.youtube.com/maimujogeda 

etEesti