Kaunid peoruumid pulmapeoks Tallinna läheduses

Just siin saab tõeliseks unistus kaunist, naeratusterohkest pulmapeost!  Valgusküllased ruumid, ümbritsetud loodusest, muudavad peo tõeliselt luksuslikuks.

Teie peokülaliste kasutuses on mõisa oranžerii, mille klaasfassaad loob särava ja kauni õhkkonna suursugusteks pidudeks. Lisaks peoruumidele on pulmalistel võimalus nautida 3-hektarilist pargiala. Võite luua salajasi kohtumispaiku eemal peosaalidest, anda abielutõotusi iidse rändrahnu juures, mis on leidnud oma õige koha just siin Käesalu mõisa pargis… 

Anname endast kõik, et Teie pulmapäev Käesalu mõisas oleks tõeliselt eriline!

Oranžerii peasaal mahutab banketistiilis 50 külalist ning soovi korral saab laudu lisada ka külgsaalidesse või muuta üks külgsaal hoopis tantsusaaliks. Võimaldame Teie peokorraldusmeeskonnale eraldi ruumi, kus saab puhata laulusettide vahel, hoiustada erinevat inventari ja muud peoks vajalikku.

Oranžerii peosaalide kogupindala on 139 ruutmeetrit, kus külgsaalide pindala on kokku 76 ruutmeetrit.

Kunstikeskus ei paku pidudele toitlustusteenust, kuid oleme igati toeks ja abiks Teile ja Teie catering-firmale. Kui teil ei ole oma lemmik-toitlustajat, siis jagame hea meelega kontakte.

Ruumide rendi hind sõltub peo päevast ja pikkusest: 1000 – 1600 € 

Võimalus on abiellumist tähistada ka vastuvõtu stiilis, kui meie ruumides toimub tseremoonia järgne pidulik lõuna… Sellisel juhul ruumi rendi hind: 300 – 500€

Olete oodatud plaane pidama!

Käesalu Kunstikeskus
Käesalu Kunstikeskus
Ideid eriliste hetkede loomiseks:

Ekskursioon mõisas

en_GBEnglish (UK)