Ruumide rent

Pilt: Pixabay by toanmda

Pulmad

Teie külaliste kasutuses on kunstiteostega kaunistatud valgusküllased ruumid, mis juba lihtsama pulmadekoori all muutuvad tõeliselt romantiliseks! Teie kasutuses on Oranžerii ning seda ümbritsev park, kus saate soovi korral oma abielu registreerida, teha pildisessioone või koos külalistega mängida ühiseid murumänge. Toitlustama võite paluda oma lemmik Catering firma või kasutada meie häid koostööpartnereid.

Pilt: Pixabay.com Pitsch

Juubelid ja tähtpäevad

Kui soovid oma sünnipäeva või juubelit eriliseks muuta, siis Käesalu Kunstikeskus on selleks just ideaalne koht! Siinsed kaunid ruumid, seintel ehe kunst, seinte taga päris linnulaul ja looduse ilu ... see kõik on Sinu ja Sinu külaliste kasutuses. Lisaks mõnusale Catering firma poolt kaetud peolauale võid pakkuda külalistele koos kunsti loomise emotsiooni. Sünnipäev Käesalus jääb sooja mälestusena aastateks südametesse!

Image by Ronald Carreño from Pixabay

Seminarid ja nõupidamised

Selleks, et kastist välja mõelda, on vaja ise kastist välja saada! Tule koge oma meeskonnaga, kuidas kunsti ja looduse esteetika võib ka kõige rutiinsema teema loovamaks, lendlevamaks ja tegusamaks muuta. Siit leiad ruumid seminari korraldamiseks kuni 60 osalejale, lisaks on meil külluslik valik töötubasid ja muid meeskonda ühes rütmis hingma panevaid aktiviteete. Tule oma osakonnaga, töörühmaga või hoopis kogu ettevõttega!

Selleks, et kastist välja mõelda, on vaja ise kastist välja saada!

Image by Jill Wellington from Pixabay

Piknikupakett looduse ja kunsti nautimiseks

Naudi lõõgastavat päeva looduses meie erilise piknikupakkumisega! Pakume maitsvat toidukorvi täis värskeid ja maitsvaid hõrgutisi, mis sobivad suurepäraselt looduses nautimiseks. Olgu see romantiline hetk kahele või lõbus perepiknik, meie piknikupakkumine toob sinu päeva täis maitseelamusi ja rõõmu. Avasta uusi maitseid, tunne värsket õhku ja loo unustamatuid mälestusi Käesalu mõisa pargis!

Naudi hetke kahekesi või koos seltskonnaga, või võta hoopis aega endale!

Oleme olemas, et luua Teiega koos unustamatuid hetki!

etEesti