Meeleolukas juubelipidu väärikas oranžeriis

Kui soovid oma sünnipäeva või juubelit eriliseks muuta ja tõeliselt väärikalt tähistada, siis Käesalu Kunstikeskuse Oranžerii on selleks just ideaalne koht! 

Siinsed kaunid ruumid, seintel ehe kunst ning kõik see ümbritsetud päris linnulaulu ja rohelusega… Mis kõige lahedam: Tallinnast kõigest poole tunnise autosõidu kaugusel! 

Oranžerii peosaalide kogupindala on 139 ruutmeetrit, kus külgsaalide pindala on kokku 76 ruutmeetrit.

Sünnipäeva või juubeli pidamise võimalusi on siin mitmeid:

Pilt: Pixabay.com Pitsch

Klassikaline juubel, kus Teie külaliste jaoks on broneeritud kõik saalid ja ka osa õuealast.  Üks külgsaal muutub tantsusaaliks, kus meeleolu loob Teie kutsutud ansambel. 
Oranžerii peasaal mahutab vastuvõtu stiilis: 60 in 
Banketistiilis: 50 in 
Külgsaali saab lisada laudu külalistele, või pakkuda buffet laualt toitu. 
Kunstikeskus ei paku pidudele toitlustusteenust, kuid oleme igati toeks ja abiks Teile ja Teie catering-firmale. Kui Teil ei ole oma lemmik-toitlustajat, siis jagame hea meelega kontakte.

Klassikalise peo puhul sõltub ruumide rendi hind sõltub peo päevast ja – pikkusest: 1000 – 2000 € 

Lõunane vastuvõtt, lõunalaud ja teised formaadid – kõik on võimalik. Kirjuta meile huvi pakkuv kuupäev ja enda soovid ning peame plaane. Väiksema vastuvõtu toitlustuse saame korraldada kohapeal. 

Lõunase vastuvõtu puhul rakendub ruumi rendi hind tunni arvestusel. 

Kuidas muuta pidu eriliseks?

Ruumidele lisaks pakume erinevaid teenuseid, mis võiksid Teid ja Teie peoseltskonda rõõmustada ning aitavad luua veelgi vägevamaid mälestusi peost ja seltskonnast.

Ekskursioon mõisa aladel

etEesti