Kursused ja näitused

Näitus 1. mai - 30. juuni

Eesti looduse Maagia

Joanna Kuusk

Maagiat võib leida kõikjalt, kuid just loodus on see, kus tundub nagu müstika ja maagia on käsikäes. Karged augusti udused hommikud, salapärane tuule-sosin allikal.

 Tule naudi Joanna kauneid maale ning avasta kuidas on pildile püütud karge metsa lõhn, salapärane ja kutsuv raba või suveõhtu  päikeseloojang …

Kunstikursused 2024 suvel

Unustamatud hetked Sinule

Pole tähtis, kas oled kunsti maailmas alles algaja või soovid täiendada oma olemasolevaid oskusi - meie kursused ja professionaalsed õpetajad jagavad meeleldi oma teadmisi ja kogemusi!

02.06 akrüülvalamine professionaalse kunstikuga: Joanna Kuusk

Kunstikursus on mõeldud neile, kes soovivad avastada akrüülvalamise maailma ja arendada oma loomingulist potentsiaali. Osalejad saavad õppida akrüülvalamise tehnikaid, luues samal ajal unikaalseid ja kaasaegseid kunstiteoseid.

20.06. söejoonistuse inspiratsioonipäev kunstnikuga Raili Ilmsalu

Söejoonistus võib olla kas lihtne visand või hämmastavalt detailne kunstiteos, mis oma varjude mänguga haarab vaataja tähelepanu rohkem kui mõni rohkevärviline maal. Kursusel õpid kasutama klassikalisi ja esimesi kunsti loomise vahendeid, sukeldudes söejoonistuse maailma. Avastame koos, kuidas söega luua mitmekülgseid efekte, mängime varjudega ning õpime kuidas anda oma joonistustele elu ja sügavust. See kursus on suurepärane võimalus nii algajatele kui ka edasijõudnutele kunstihuvilistele.

17.-19.06 kunstilaager söejoonistuse kursus juhendajaga Raili Ilmsalu

Suurepärased võimalus kunstihuvilistele õppida uusi tehnikaid, arendada oma loomingulist silma ning saada juhendamist ja tagasisidet kogenud kunstiõpetajalt. Kursusel osalemise keeled: Soome, Eesti, Inglise.

3.-5.07. minimalistlikute vahenditega vabastavalt suure teoseni kunstnikuga Raili Ilmsalu

Kolm päeva loomingluises keskkonnas ning eesmärk on luua Sinu elutoa seinale midagi tõeliselt suurt! Mis tähtsaim, kursuse käigus loome kunsti minimalistlike vahenditega. Tule ja koge, milline meeletu vabaduse tunne on anda endast kõik ja rohkemgi - ning nautida selle tulemust paberil!

6.07 Inspiratsioonipäev – Miinimumist maksimumini! Kunstniku Raili Ilmsalu juhendamisel.

Tõeline meistriteos valmib Sinu enda käte abil. Tule ja saa päevase kunstikursuse jooksul inspiratsiooni kuidas luua väheste vahenditega midagi suurt ja muljetavaldavat!

16.07. inspiratsioonipäev, miinimumist maksimum! Kunstikuga Raili Ilmsalu

Tõeline meistriteos valmib Sinu enda käte abil. Tule ja saa päevase kunstikursuse jooksul inspiratsiooni kuidas luua väheste vahenditega midagi suurt ja muljetavaldavat! Soovi korral saad kursust pikendada veel 3 päeva võrra ning oma meistriteost lihvida täiuslikkuseni. Kursuse keeled: Soome, Eesti, Inglise

17-19.07 minimalistlikute vahenditega vabastavalt suure teoseni kunstnikuga Raili Ilmsalu

Kolm päeva loomingluises keskkonnas ning eesmärk on luua Sinu elutoa seinale midagi tõeliselt suurt! Mis tähtsaim, kursuse käigus loome kunsti minimalistlike vahenditega. Tule ja koge, milline meeletu vabaduse tunne on anda endast kõik ja rohkemgi - ning nautida selle tulemust paberil!

27-29.07 maalilaager märgates loodust ja lootust juhendajaga Joanna Kuusk

Suurepärased võimalus kunstihuvilistele õppida uusi tehnikaid, arendada oma loomingulist silma ning saada juhendamist ja tagasisidet kogenud kunstiõpetajalt. Lisaks pakub maalilaager võimalust kohtuda teiste kunstnikuhuvilistega ja luua loomingulist keskkonda, kus saab jagada ideid ja inspiratsiooni. Kursus vastavalt osalejatele eesti või inglise keelne.

25.08. akrüülvalamine professionaalse kunstikuga Joanna Kuusk

Tule ja loo endale elutoa seinale kunstiteos, mis on haarav, kordumatu ja just Sinu moodi! Kursuse käigus saad teada akrüülvalamise põhitõed ja põhivead ning avastad oma loovuse. Tule kohtingule oma Muusaga.

29.08. inspiratsioonipäev

Avasta uusi kunstilisi väljendusviise meie inspiratsioonipäeval. Keskendume looduse ilule, lootusele, puhtusele, reostusele kõigele, millele ehk niisama ei mõtlegi. Olenemata kogemustasemest usume, et leiad inspiratsiooni et luua oma järgmine hititeos. Liitu meiega ja avasta enda ümbruse potentsiaal kunstis!

18.-20.08 maalilaager Suvi! juhendajaga Joanna Kuusk

Kolm päeva ja kolm tehnikat, et täiendada olemasolevaid oskusi või hoopis koguda baasteadmised, et alustada kunstimaailmas tegutsemist.

18.-20.08 planeerimisel

Veel planeerimisel

Registreeri kursusele või telli privaatne kursus siit:

etEesti