Joanna Kuusk koolitused

Akrüülvalamise tehnika ja inspiratsioonipäev

Tahaksid luua kunsti, kuid pintsel ja pliiatsid ei ole just sinu parimad sõbrad? Siin on sulle võimalus – õppida koos professionaalse kunstnikuga akrüülvalamise põhitõed ning samaaegselt luua midagi, mille üle võid uhkust tunda.

Kolme tunni pikkune kunstikursus “Lummav Akrüülvalamine” tutvustab osalejatele põnevat maalimistehnikat – akrüülvalamist. Kursus hõlmab akrüülvalamise põhimõtete, tehnikate ja praktiliste sammude õpetamist, samuti julgustab loovuse voolamist ning isikupäraste kunstiteoste loomist. Kursus on avatud nii algajatele kui ka kogenud kunstnikele ning sisaldab kõiki vajalikke materjale ja töövahendeid. Osalejad saavad kaasa oma valmistatud kunstiteosed (2tk) ja teadmised akrüülvalamise võimalustest.

Kursuse hind 60€ / osaleja
Kursus toimub 10 osaleja täitumisel 

Joanna Kuusk Akrüülvalamine

Veiniga maalimine - lilled ja liblikad

Tere tulemast meie lummavale kunstikursusele, kus vein saab inspiratsiooniks ja lilled on sinu lõuendil loodavate maalide keskpunktiks! Selles ainulaadses kursuses õpid, kuidas kasutada veini loomingulise protsessi osana, luues tõeliselt ainulaadse kunstiteose.

Joanna Kuusk Veiniga maalimine

Kursuse eesmärgid:

  • Õppida tundma veini kasutamise võimalusi kunstilises protsessis.
  • Arendada oskusi luua realistlikke ja kauneid lillemaalide kunstiteoseid.
  • Stimuleerida loovust ja eneseväljendust kunstilise väljendusviisina.

See kursus on suunatud kõigile huvilistele, kes soovivad avastada uusi ja põnevaid viise kunsti loomiseks või lihtsalt toredate mälestuste loomiseks. Eelnev kunstialane kogemus ei ole vajalik.

Kõik vajalikud materjalid ja töövahendid on kursuse osalustasu sees. Teil pole vaja kaasa võtta midagi peale avatud meele. Kursuse kestvus: 3h 

Kursuse hind: 50€ / in

etEesti