Kunstilised vahepalad

Liitmaal kunstnikuga Joanna Kuusk

Kui soovite pulmapeost ja külalistelt tõeliselt originaalset mälestuseset, oleme valmis korraldama Teie seltskonnale kunstikursuse. Kursuse käigus valmib Teie elutoa seinale kaunis liitmaal, mille teostamisele aitab kaasa professionaalne kunstnik Joanna Kuusk.

Kas katsetame abstraktse kunsti võimalusi akrüülvalamise abil, loome kunstiteose peolise aurast või kogume inspiratsiooni ümbritsevast loodusest. Kõik ja rohkemgi veel on võimalik!
Olenevalt pildi detailsusest, osalejate arvust vajab see töötuba aega ca 2,5 tundi. Osalejate arv ei ole piiratud ning oma osa saavad anda kõik peolised. 

Pintsel&Pokaal
Pintsel&Pokaal
Action paint kunstnikuga Raili Ilmsalu

See on ainulaadne võimalus avastada kunstilise eneseväljenduse võlu, nautides samal ajal lõbusat seltskonda. 

Kursusel saavad kõik osalejad sukelduda maalimise põnevasse maailma, kus loomingulisus ja tegevus käivad käsikäes. Meie professionaalne juhendaja juhatab teid samm-sammult läbi värvide, pintslite ja lõuendi maagilise koosluse. 

Oodake naeru, avastamist ja mõnusat õhkkonda, mis muudab Tegevusmaalingu kursuse unustamatuks sündmuseks kõigile peoosalistele!

Raili Ilmsalu
Raili Ilmsalu
Veiniga Maalimise kursus, Joanna Kuusk

Tere tulemast meie Veiniga Maalimise kursusele – kus kunst ja vein kohtuvad unustamatus elamuses! See on tõeliselt erakordne võimalus, nautida ja degusteerida veine ning samaaegselt luua kunsti. Kujutage ette mõnusat õhtut koos sõprade, kolleegide või perega, nautides samal ajal kunsti ja head veini. Kogenud kunstiõpetaja juhendab teid läbi igas sammus, aidates teil luua oma kunstiteose. Veini maagia ja loomingulisus koos teevad sellest kursusest täiusliku peoürituse, kus saate üksteise seltsis luua meeldejäävaid hetki.

Joanna Kuusk Veiniga maalimine
Joanna Kuusk Veiniga maalimine
etEesti